Monitoring i zabezpieczenia

Systemy alarmowe:

    Jeśli potrzebujesz profesjonalnego i niezawodnego systemu alarmowego, to ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Zajmujemy się instalacją, konfiguracją i obsługą zabezpieczeń renomowanej firmy Satel oraz Roger. Ciągły rozwój i szeroka gama osprzętu obecnie umożliwia nie tylko zabezpieczenie mienia, ale i skorzystanie z wielu rozwiązań stosowanych w „inteligentnych domach”. Całością możemy zarządzać przy pomocy telefonu lub komputera. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Ochrona PPOŻ:

     Jesteśmy instalatorem elektronicznych systemów przeciwpożarowych. W naszej ofercie znajdują się takie pozycje jak:

  • centrale ppoż
  • czujki dymu i gazu
  • przyciski oddymiania
  • przyciski odcięcia zasilania
  • stacje pogodowe

Monitoring audio – wizualny:

     W naszej ofercie znajduje się szeroka gama rozwiązań rejestracji audiowizualnej. Polecamy kamery IP oraz rejestratory Qnap zapewniające nagrania wysokiej jakości oraz niezawodność działania przez wiele lat.

Kontrola dostępu:

     Nasza firma specjalizuje się w doborze, instalacji i konfiguracji systemów kontroli dostępu. Stosujemy czytniki wymagające posiadania kart lub breloków zbliżeniowych, kodów pin, a także czytniki kontrolujące parametry biometryczne użytkowników.

Monitorowanie czasu pracy RCP:

      Klientom potrzebującym rejestrować czas pracy pracowników, zapewniamy dostęp do takich rozwiązań, oraz oferujemy pomoc w integracji systemów  RCP z programami płacowymi wspierającymi taka funkcjonalność.

Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

Copyright © 2018 Sacio.pl. All right reserved